למה להזמין את מרום מור לאירוע שלכם

להזמנות ופרטים

בס"ד

מרום מור
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כשאנחנו עורכים אירוע, מכל סוג שהוא, באופן טבעי יש לנו רצון להרשים את האורחים. כולנו כבר היינו באינספור אירועים, גם פרטיים וגם עסקיים, ויודעים שקשה ואולי אפילו כמעט בלתי אפשרי ליצור תחושת וואו אמיתית אצל אנשים שכבר ראו הרבה דברים בחיים שלהם.

קשה, אולי כמעט בלתי אפשרי – אבל מרום מור מוכיח בכל מופע שלו שאין כזה דבר "בלתי אפשרי". אמן החושים המרשים מצליח להפתיע אפילו את הצופים הכי סקפטיים, אלה שבטוחים שאי אפשר להפתיע אותם, ומן הסתם גם האורחים האחרים של האירוע שלכם ייסחפו אחרי הקסם ויישארו בסופו עם פה פעור ועיניים נוצצות מהתרגשות.

מה כולל המופע?

המופע של אמן החושים מרום מור כולל טלפתיה, קסמים ועוד שלל רגעים שמזכירים לכולנו שהחושים יכולים לתעתע בנו – וטוב שכך, כי התעתועים האלה הופכים את החיים למעניינים. בנוסף מתאפיינים כל הקטעים של מור בהומור, כך שהמופע לא "רק" מייצר חוויה מטלטלת אלא גם גורם לכל הצופים לצחוק לעתים קרובות.

התאמה מלאה לקהל

אמן חושים לאירועים פרטיים ועסקיים איכותי באמת יודע להתאים כל הופעה לאופי הקהל ולאופי האירוע.

הבסיס כמובן זהה בכל מקרה – קטעי טלפתיה, טלקינזיס, אמנות חושים, דמיון מודרך, סוגסטיה, אפקטים מלהיבים, טריקים מצחיקים ועוד ועוד – אבל בנוסף ישנה ההתאמה של התוכן והסגנון לסוג האורחים שצופים במופע. ההתאמה היא זו שיוצרת את הערך המוסף לאירוע ואת תחושת הוואו המיוחלת.

איפה מתקיים המופע?

ההתאמה של המופע לאירוע באה לידי ביטוי גם מבחינת המיקום המדויק שבו מתבצע הקסם – אופציה אחת היא הופעה שלמה על במה, אופציה שנייה היא הפגנת היכולות הגבוהות של אותו אמן טלפתיה שנבחר לאירוע כבר בשלב קבלת הפנים כדי להכניס מיד את כל האורחים לאווירה הרצויה, ועוד אפשרות שמציע מור היא להסתובב בין השולחנות – במקרים אלה חלק משמעותי מהאטרקציה היא הקרבה בין האמן לקהל, כשהקסמים מתבצעים ממש בטווח נגיעה. הקלוז-אפים מאפשרים גם מגע אישי במיוחד עם אורחי האירוע ומייצרים כמובן רושם עז במיוחד, בעיקר בזכות יכולות האלתור והדינמיות של כל קטע. בנוסף מור משתמש בפריטים פשוטים שנמצאים בסביבה – כוסות, מזלגות, שעונים, טבעות ועוד ועוד, וגם לכך יש השפעה מלהיבה על הקהל.

גם למבוגרים וגם לילדים

כשמדובר על אירוע שמוזמן אליו קהל מגוון במיוחד, ובפרט מבחינת הגיל, חשוב מאוד לבחור אמן חושים שיודע להקסים גם ילדים וגם מבוגרים.

מצד אחד טלפתיה, טלקינזיס, סוגסטיה, אפקטים ודמיון מעוררים התרגשות והשתאות אצל כל אדם, ובמיוחד כשהקטעים מבוצעים באופן מושלם, אבל מצד שני חשוב לזכור שגם לתקשורת שבין האמן לבין האורחים יש חשיבות – ומבחינה זו נדרשת יכולת לפנות אל כל קהל בגובה העיניים, וכן ישנם הבדלים בין ילדים לבין מבוגרים.

בהתאם ישנה חשיבות רבה לניסיון מגוון – סיבה טובה נוספת להזמין את מור, שכבר הפך אינספור אירועים למוצלחים במיוחד, גם לאירוע שלכם.

חזרה לדף הבית – סמפל אטרקציות לאירועים

5/5 - (1 vote)

תוכן עניינים

שתפו את כולם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

אטרקציות לאירועים בקורונה

עד 50% הנחה!

מבצע

Call Now Button