שופרות לחתונה

בס"ד

השאירו פרטים ונחזור אליכם...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מחפשים אטרקציות לאירוע שלכם במחיר משתלם במיוחד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו עכשיו: 072-3290-653

שופרות לחתונהחתונה היא אירוע מרגש מאוד לא רק לבני הזוג שבאים בברית הנישואים אלא גם למשפחה ולשאר האורחים באירוע. באמצעות שופרות לחתונה נכנס הזוג לחופה כדת משה. האווירה, וההתרגשות גוברים על כולם בטקס החופשה בה החתן שובר את הכוס.

למה כדאי לכם שופרות לחתונה בטקס החתונה שלכם?

אם אתם מתחתנים במרכז אתם חייבים בחתונה שלכם שופרות לחתונה במרכז. עם שופרות לחתונה תקבלו אווירה קסומה וקדושה שלא נתקלתם בה שנים. הסיטואציה שבה קול השופרות מצמרר אותנו וגורם לנו להיזכר בתרועת השופר בתחילת השנה החדשה בראש השנה. כך שעוטפת את הזוג ביום החשוב בחייהם קדושה הודות לתרועת השופר. עם אטרקציית שופרות לחתונה תקבלו שופרות לחתונה במחירים הוגנים ונוחים לכל כיס.

מתופפים ושופרות בכניסה לחופה

למי מתאים שופרות לחתונה?

שופרות לחתונה מתאימים לחתונות דתיות וחילוניות כאחד. תרועת השופר גורמת לקדושה בין בני הזוג שבאים בברית הנישואים ומתחתנים. השופר מסמל את אחדות ברית הנישואים. והטבעת מסמלת את מעגל החיים בין בני הזוג. שבירת הכוס המתבקשת שהיא חלק מהטקס הנישואים מסמלת את הרגע שבו החתן הופך מאדם רווק לאדם נשוי. שופרות לחתונה מוסיפות רבות לאווירה הקסומה בטקס הנישואים בין החתן לכלה, וזה לא משנה אם הזוג חילוני או דתי, בשני הטקסים מרגישים את קדושת הנישואים הודות לשופרות.

מה היתרונות של שופרות לחתונה?

עם שופרות לחתונה טקס החתונה שלנו משתדרג לחלוטין בכמה רמות. באמצעות שופרות בטקס החתונה ניתן להרגיש חיבור בין החתן והכלה ובין הזוג לאלוהים. השופרות גורמות לטקס להיות רשמי יותר ומעורר אצל חלק מהאורחים סיטואציות דתיות . תקיעת השופרות בטקס החופה מרגש עד מאוד, וכן מהווה שמחה לזוג שמתחתן וכן לשאר האורחים באירוע. הודות ליתרונות אלה טקס החתונה הופך לטקס משמעותי יותר הן לבני הזוג הנישאים והן לשאר המוזמנים. בכל תקיעת שופר ישנה התגרשות באוויר מהולה בשמחה ובחששות מפני העתיד הלא נודע. את השופרות תוכלו להזמין הן לחתונות דתיות והן לחתונות חילוניות שומרי מסורת.

דרג

אטרקציות נוספות

תוכן עניינים

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

כתבות אחרונות באתר

אטרקציות לאירועים בקורונה

עד 50% הנחה!

מבצע

Call Now Button