מראת סלפי

רוצים שנחזור אליכם?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מראת סלפי לכל סוגי האירועים

מראת סלפי לאירועים מחיר מבצע מיוחד בטלפון! 
מראה מצלמת לכל סוגי האירועים בכל רחבי הארץ!
מתחייבים לכם שאתם הולכים להנות
להזמנות חייגו כעת 055-9705-879

הקיץ מתקרב? אה לא! אז כנראה שחם לנו כי כולם באירוע רוצים להצטלם עם "מראת סלפי"
אתם בטח מכירים את האטרקציה של מגנטים לאירועים, אבל מה שכל-כך כיף באטרקציה המחדשה של מראת סלפי שהיא הרבה יותר אטרקטיבית והרבה יותר מושכת את הקהל שלכם, מדובר באחת האטרקציות המובילות ביותר בישראל, וסמפל אטרקציות לאירועים גאה גם לספק לכם את זה לכל סוגי האירועים!

מראת סלפי – חייך אתה מצטלם!מראת סלפי באירוע

בדומה למגנטים לאירועים מגנטים גם במראת הסלפי תמונה, אבל היא בעצם הרבה יותר גדולה,
ישנם מספר גדלים: 10X10, 10X15, 15X20
העלות משתנה לפי גודל התמונה ושעות העבודה, לדוגמא 3 שעות עבודה של תמונות מגנט ממראת הסלפי ללא הגבלה נע בין 1500 ל-2000 ש"ח זה תלוי כמובן באיזור שבו אתם עורכים את האירוע ומהם תנאי האירוע, רצוי ליצור איתנו קשר כדי לקבל את ההצעה הטובה ביותר בשבילכם.

מראת סלפי – איך זה עובד ולאיזה אירועים זה מתאים?

בגדול מראת סלפי מתאים לכל סוגי האירועים: בעיקר חתונות, בר מצוות, חינות, בריתות, בת מצוות, ובגדול באמת כל סוגי האירועים, אפשר לשלב את זה גם באירועים פרטיים או אירועים עסקיים.

איך זה עובד?

אנחנו מגיעים עם מראה גדולה מאוד לאירוע שלכם שהיא בעצם מראה שניתן ללחוץ עליה ולהצטלם איתה, זאת אומרת שכל לחיצה המראה מראה מספר שניות עד רגוע התצלום (ניתן לבחור בין 3-5 שניות) אנחנו ממליצים כמובן להישאר בזמן המינמלי שזה 3 שניות עבור כל תמונה, ברגע שאתם מצטלמים המפתח מאחורי הקלעים מפתח לכם את התמונה תוך מספר שניות בלבד, זאת אומרת שאתם מקבלים מגנט ענקי! תוך דקות ספורות.

עמדת סלפי לאירועים

אז איך מזמינים מראה מצלמת לאירועים? זה די פשוט! אתם מחייגים אלינו כרגע ונציג ישמח להעניק לכם את כל הפרטים אודות החבילות המיוחדות שיש לנו למראת סלפי, ניתן כמובן לשלב את מראת הסלפי עם אטרקציות נוספות ותזכו גם לאחלה של מחירים זה אנחנו מבטיחים לכם, חייגו לפרטים נוספים

תמונות

אטרקציות נוספות

תוכן עניינים

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

כתבות אחרונות באתר

Call Now Button

אטרקציות לאירועים בקורונה

עד 50% הנחה!

מבצע

דילוג לתוכן