מחזיקי מפתחות לאירועים

השאירו פרטים ונחזור אליכם...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מחפשים אטרקציות לאירוע שלכם במחיר משתלם במיוחד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו עכשיו: 072-3290-653

מחזיקי מפתחות לאירועים בכל הארץ
מחפשים אחר מחזיקי מפתחות לאירועים? חברת סמפל אטרקציות מספקים שירותים בצפון ובדרום, ובכל הארץ.
מחזיק מפתחות - מזכרת מושלמת
הדפסה מיוחדת על מחזיק מפתחות לחתונה או לבר המצווה - מזכרת מיוחדת מאירוע מיוחד.
הקודם
הבא

אם פעם המגנטים לאירועים היו הדבר שדיברו עליו באירועים, כיום מחזיקי מפתחות לאירועים הם הדבר. מחזיקי מפתחות הם מזכרת מדהימה שלא שוכחים מכיוון שהוא איתנו 24/7. אז אם יש לכם אירוע קרוב בר מצווה, בת מצווה, חתונה או אפילו יום הולדת אל תוותרו על מחזיקי מפתחות לאירוע שלכם.

מה זה מחזיקי מפתחות לאירועים?

מחזיקי מפתחות הם למעשה אטרקציה חדשה שכוללת מחזיק מפתחות עם תמונה והקדשה אישית לכל האורחים באירוע. מחזיקי מפתחות לאירוע יכולים להיות מחזיקי מפתחות מעץ לאירועים או מפלסטיק. ניתן לחלק אותם בכל אירוע שתרצו החל מברית מילה, בריתה, בר מצווה, בת מצווה או אפילו חתונה. כלומר התמונה וההקדשה מלווים אותך למשך כל היום, כך שאתה נזכר באירוע עצמו בתת מודע.

כיצד נעשים מחזיקי מפתחות לאירועים?

מחזיקי מפתחות נעשים ע"י צוות מקצועי ומיומן שמצלם את האורחים ומפיק עבורכם בזמן האירוע את המחזיק מפתחות. הדבר דומה מאוד למגנטים שעד כה היו מחולקים באירועים השונים. אך השונה בין השניים הוא שמחזיקי המפתחות נשארים איתכם לאורך כל היום, והמגנטים תלויים על המקרר ולא ממש איתכם. את המגנטים אנו שמים על המקרר ושוכחים למחרת מהאירוע עד האירוע הבא. לרוב נמצא מקרר מלא במגנטים עד שלא ניתן לראות את החזית של המקרר עצמו.

למי מתאימים מחזיקי מפתחות לאירועים?

מחזיקי מפתחות לאירועים מתאימים לכל מי שחוגג אירוע משפחתי עם משפחה וחברים, זה יכול להיות ברית מילה, בר מצווה,חתונה או אפילו יום הולדת. מחזיקי המפתחות הם במקום המגנטים שהיו קיימים עד היום, הם קטנים ונכנסים לכל כיס, יפים מאוד ומכילים תמונה שלכם מהאירוע למזכרת.

סוגי מחזיקי מפתחות קיימים?

קיימים שני סוגי מפתחות: מחזיקי מפתחות שקופים עם מקום לתמונה אשר עשויים מפלסטיק שקוף, ומחזיקי מפתחות העשויים מעץ עם הדפס חד צדדי או דו צדדי. כך שכל אחד בוחר את סוג המחזיק שהכי מדבר אליו. המחזיק מפתחות נעשה ע"י צלם וגרפיקאי מנוסה והוא מותאם אישית לכל אחד. מחזיקי מפתחות לאירועים מחיר אינם יקרים וניתן לקבל על כמות מסוימת הנחה. אז באירוע הבא עליכם לטובה כדאי שתזמינו מחזיקי מפתחות שיזכירו את האירוע שלכם לאורחים שלכם.

תמונות נוספות

אטרקציות נוספות

תוכן עניינים

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

כתבות אחרונות באתר

Call Now Button

אטרקציות לאירועים בקורונה

עד 50% הנחה!

מבצע