כניסה לבר מצווה

להזמנות ופרטים

בס"ד

כניסה לבר מצווה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בר מצווה הוא אירוע מיוחד שיש לתת עליו את הדעת. גיל 13 הוא גיל משמעותי ההופך את הילד לנער. כך שאם עוד אתמול הוא שיחק במכוניות, היום הוא כבר קורא ספרים, מתעניין בלימודים וחושב על עתידו המקצועי. אך בואו לא נקדים את המאוחר. לפני שהילד נפרד מהילדות, הוא צריך לחגוג כמו שצריך.

חוגגים באולם

היום נוהגים לחגוג את מסיבת בר המצווה באולם אירועים גדול. כך ניתן להזמין את כל בני המשפחה והחברים, לתת להם ליהנות מאוכל משובח ומוסיקה טובה. אך לפני הכול, חשוב לדאוג לנושא משמעותי אחד והוא – כניסה לבר מצווה. החוגג הצעיר הוא מסמר הערב, ולכן חשוב לספק לו כניסה לבר מצווה שלא תישכח בקרוב, אם בכלל.

כניסות שמתאימות לבנים

בעוד בנות המצווה אוהבות כוכבים, נצנצים ופרחים, הרי שבני המצווה רוצים להיראות כמה שיותר מגניבים וגזעיים. אלה כמה כניסות לבר מצווה שכאי להביא בחשבון:

  • כניסה על אופנוע – אמנם הילד עדיין לא יכול לקבל רישיון נהיגה ולקרוע את העיר על אופנוע, אך הוא בהחלט יכול להיכנס עם אופנוע אורות מיוחד לבת המצווה שלו, כשהוא מלווה ברקדניות מכל צד. כניסה מפוארת שכזו תעלה את הביטחון העצמי ותגרום לו להרגיש גברי יותר.
  • כניסה בליווי תופים ושופרות – אין אדם שלא יוכל לשים לב לכניסה מפוארת שכזו. בעל השמחה נכנס לאולם בחליפה מפוארת כשמאחוריו מתופפים להם התופים ומנגנות החצוצרות.
  • כניסה בתוך ספר תורה – ספר תורה הוא הסמל של גיל המצווה. הילד מקבל עליו את עול המצוות, ומעתה והלאה הוא גם יניח תפילין מדי בוקר ויקרא בתורה. כניסה בתוך ספר תורה היא כניסה מקורית. הילד נמצא בתוך הספר ולאחר מכן יוצא ממנו לעיניהם המשתאות של אורחיו.
  • כניסה ברכב אדום – בדומה לכניסה באופנוע, ניתן לארגן כניסה לבר מצווה ברכב אדום ומפואר שלא יבייש אף מיליונר. אחרי הכול, מדובר בבר מצווה מיוחדת ובלתי נשכחת.
  • כניסה בפסנתר מראה – הילד אוהב לנגן בפסנתר? אין סיבה שיוותר על התחביב שלו גם כשהוא חוגג. ניתן לארגן עבורו כניסה ליד פסנתר מראה.

מזמינים קייטרינג איכותי

לצד ארגון כניסה לבר מצווה, חשוב לארגן גם קייטרינג איכותי לקראת המסיבה הגדולה. אחרי הכול, אינכם מעוניינים בכך שהאורחים שלכם יישארו רעבים לאורך כל האירוע. מומלץ לבחור בקייטרינג בשי המציע מנות רבות. כמו כן, אל תשכחו את האורחים הצמחוניים והטבעוניים שבאים למסיבת בר המצווה, וארגנו להם מטעמים מכל הסוגים המתאימים לאידיאולוגיה שלהם.

מגנטים לאירועים

כדאי לתבל את האירוע במגנטים צבעוניים ואיכותיים לאירועים. הצלם המקצועי מסתובב בין הקהל ומצלם את הסובבים. ניתן גם לבקש ממנו לצלם אתכם והוא יעשה זאת בשמחה. לאחר מכן ניתן לגשת לקיר הצילומים הגדול ולזהות את עצמכם. המגנט הוא מזכרת טובה ואיכותית שתעזור לאורחים לזכור את האירוע המאושר.

חזרה לדף הבית – סמפל אטרקציות לאירועים

5/5 - (1 vote)

תוכן עניינים

שתפו את כולם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

אטרקציות לאירועים בקורונה

עד 50% הנחה!

מבצע

Call Now Button